Zamknij


Andrzejkowy zawrót głowy z perfumami inspirowanymi

Koniec listopada kojarzy nam się nie tylko z andrzejkami, ale również ze zbliżającym się wielkimi krokami sylwestrem. Oprócz kreacji wieczorowych i makijażu, należy również pomyśleć nad zapachem francuskich perfum, który będzie nam towarzyszył podczas nocnych szaleństw.

Ale tu pojawia się pytanie, jaki perfum nalewany wybrać do wieczornej stylizacji. Bo przecież wiadomo, że zapach lanych perfum należy dobierać nie tylko do pór roku ale i do pory dnia oraz okazji.

I tu przybywamy z odsieczą. Przygotowaliśmy dla was kilka propozycji odpowiedników perfum męskich jak i damskich. 

Balowa sukienka, wieczorowy makijaż i perfum francuski:

  1. Angel - Thierry Mugler

Mimo iż zapach odpowiednika oryginalnych perfum może nam się kojarzyć, że świeżością, to ten zapach z pewnością taki nie jest. Aromat Angel jest orientalny, lekko ciężki ale przede wszystkim bardzo wieczorowy.

  1. Gucci Rush II – Gucci

I przy tym zapachu zamiennika perfum, chciałabym się zatrzymać na dłużej. Po pierwsze już sama marka Gucci świadczy o jakości zapachu. Po drugie, zapach lanych perfum dzięki swoim kwiatowo – drzewno – piżmowym nutom, jest wytworny i zmysłowy. Nie sięgną po niego nastolatki.

  1. Christina Aguilera - Christina Aguilera

Zapach odpowiednika perfum damskich został zaprojektowany tak aby uwodzić. Tu rzadziej jest ukłon do młodych kobiet, zarówno ciałem i duchem. Perfum francuski będzie cudownym dodatkiem do lekkiej a zarazem zmysłowej stylizacji.

  1. Crystal Noir – Versace

Ten kryształowy zapach zamiennika perfum oryginalnych będzie świetnym dodatkiem do eleganckich stylizacji. Stonowanych, nie krzykliwych, ale z klasą i dbałością o szczegóły. Ten perfum nalewany pachnie luksusem i drogocennymi kryształami. Aromaty w nim zaklęte są orientalno – kwiatowe.

Odpowiedniki perfum męskich:

  1. La Nuit Issey - Issey Miyake

Są to przyprawowo – drzewne perfumy, czyli raczej wieczorowy aromat. Zamiennik perfum jest wbrew pozorom dość lekki i dymny. Będzie doskonały dla młodych jak i dla dojrzałych panów.

  1. Egoiste Platinum – Chanel

Jeśli zastanawiasz się jak pachnie luksus, to z pewnością musisz spróbować odpowiednika oryginalnych perfum Egoiste Platinum. Dobrej jakości garnitur, piękna sala bankietowa i perfumy francuskie, to idealny przepis na idealną zabawę.

  1. Joop! Homme - Joop

Klasyka w dobrym stylu. Jest to zapach przeznaczony dla dojrzałych mężczyzn. Perfum inspirowany został poczuciem męskości w dobrym smaku i stylu. Jeśli nie chcesz zginąć w tłumie a wykazać się dobrym gustem to musisz sięgnąć po Joop! Homme.

A Wy, co byście dołożyli do tej andrzejkowej propozycji?