Zamknij


Francuskie perfumy lane polecają się na jesień.

Na jesień wybierz perfumy inspirowane.

Za oknem ciepłe promienie słońca, a nas otulają jesienne perfumy francuskie. Udaj się w raz nami w podróż, która przeprowadzi Cię po jesiennych aromatach. W naszej perfumerii internetowej znajdziecie odpowiedniki oryginalnych perfum, które są przeznaczone konkretnie na tę porę roku. Poniżej kilka z nich opisaliśmy, aby je lekko przybliżyć i oczywiście ułatwić wybór jesiennych perfum nalewanych.

Jeśli chodzi o aromat zapachów przeznaczonych na tę porę roku, to należy pamiętać, aby sięgnąć po te zamienniki perfum oryginalnych, które charakteryzują się aromatem:

  • przyprawowych,
  • słodkich,
  • drzewnych,
  • żywiczych,
  • piżmowych,

Po raz pierwszy chcemy wam przedstawić Sensi - Giorgio Armani. Jest to lany perfum o zapachu orientalno – drzewny. Mimo, że aromat jest skierowany w stronę orientu, to możemy być spokojni, że perfum nie zacznie nas dusić. Odpowiednik perfum jest idealnym dodatkiem do codziennej stylizacji. Zamiennik perfum powoli będzie otulał Cię jak delikatny szal, a Ty będziesz mogła się nim otulić.

Kolejną propozycją na jesienne francuskie perfumy lane, jest zapach o orientalno – przyprawowych aromatach. Mowa tu o Obsession – Calvin Klein. Nie ma co ukrywać, że perfum ma mocny zapach i jest on przeznaczony do stosowania, podczas wietrznych dni, dzięki temu perfum francuski dłużej się utrzyma, a my będziemy mogły dłużej się nim cieszyć.

Znów wracamy z aromatem orientalno – drzewnym, wraz z odpowiednikiem oryginalnych perfum - Chanel Coco Mademoiselle Intense. Jak widać orient bardzo często przewija się w naszych propozycjach i to nim są inspirowane perfumy przeznaczone na jesienne dni. Ten perfum nalewany jest dość intensywny, więc znów użyjemy go podczas wietrznych dni. Jest w nim wiele nut cytrusowych jak i owocowych, co doskonale komponuje się z wanilią.

Jeśli o wanilii mowa, to dodajemy do naszej jesiennej kolekcji zamiennik perfum oryginalnych Tobacco Vanille - Tom Ford. Lany perfumy ma charakter orientalno – przyprawowy i co jest ciekawe, został stworzony z myślą o mężczyznach jaki i o kobietach. W tym odpowiedniku perfum dochodzi do połączenia tytoniu – tabacco, z wanilią – vanille. Jest to dość ciemne i ciężkie połączenie, po które nie sięgniemy raczej na co dzień.

Drzewno – aromatyczną propozycją dla panów jest zamienniki perfum L’Homme Ideal – Guerlain. Jest to zapach elegancki i wyrafinowany, wiec nie sięgnie po niego młodzież, lecz mężczyzna o wyrobionym charakterze z prawdziwą męską charyzmą.

La Nuit De L’Homme L’Intense - Yves Saint Laurent jest propozycją francuskiego perfumu lanego, który ma charakter orientalny. Zapach aromatu jest ciężki i mocny, więc skierowany jest to mężczyzn, nie raczej do chłopców. Perfum francuski jest szlachetny i dość elegancki.

Aromat Joop Wow! – Joop - odpowiednika oryginalnych perfum, jest orientalno – fougere

Zapach fougere występuję prawie zawsze jedynie w męskich kompozycjach zapachowych.

Buteleczka została zaprojektowana tak, aby przypominała szkło z drogim alkoholem jak whisky. Perfum nalewany ma w sobie głębie i moc. Jest to zapach Woow, ale też charyzmatyczny i szarmancki.