Zamknij


Idealny prezent pod choinkę, to perfumy francuskie.

Pomagamy wybrać odpowiednie perfumy nalewane na prezenty Bożonarodzeniowe.

Jeśli szukasz prezentu dla niej lub dla niego, dobrym wyborem będą jak zawsze odpowiedniki oryginalnych perfum.

Według nas zamienniki perfum oryginalnych są zawsze idealnym podarkiem. Jest to na pewno praktyczny prezent, który jednocześnie może być bardzo indywidualny, a z drugiej strony taki lany perfum nie musi być zobowiązujący.

Jakie perfumy inspirują nas w te święta? Odpowiedź przedstawiam poniżej.

 1. Calvin Klein Women - Calvin Klein.
  Aromat odpowiednika perfum jest kwiatowo - drzewno – piżmowy. Twarzą zapachu, podczas kampanii reklamowej została Lupita Nyong’o oraz Saoirse Una Ronan. Zamiennik perfum został wydany w 2018 roku. Francuski perfum lany jest lekki i stworzony do tego, aby sięgnąć po niego na co dzień. Zapach jest manifestacją kobiecości, która nie jest włożona w ramy, ani zaszufladkowana. To zapach twojej codzienności i zapach twojej kobiecości. Perfumom towarzyszy hasztag #IAMWOMEN.
 2. Dylan Blue Pour Femme – Versace
  Perfum francuski powstał w 2017 roku. Aromat Dylan Blue jest kwiatowo – owocowy oraz posiada swój męski odpowiednik, który również można znaleźć w naszym sklepie internetowym. Kwiatowo – owocowy aromat odpowiednika perfum, sprawia, że mamy ochotę sięgnąć po niego podczas ciepłego, słonecznego dnia. Perfum inspirowany został ponad czasową elegancją, choć sam zapach jest orzeźwiający i świeży. Swoją lekkość zawdzięcza zielonemu jabłku, koniczynie i niezapominajce.
 3. Naomagic - Naomi Campbell. 
  Odpowiednik oryginalnych perfum pochodzi z 2000 roku. Mimo iż lane perfumy są typem zapachów kwiatowych, to dzięki swoim piżmowym nutom kierują nas na tory chłodnych zimowych dni lub późnych nocnych godzin. Świąteczny klimat jak malowany. Jak sama nazwa wskazuje, aromat zapachów perfum nalewanych jest magiczny dzięki ziołowym akcentom. Nie ma określonej grupy docelowej, jeśli chodzi o wiek, więc polecam Paniom w każdym wieku.
 1. L'interdit – Givenchy.
  Zamiennik perfum oryginalnych powstał w 2018 roku i są to orientalno – kwiatowych perfum dla kobiet. L'Interdit po raz pierwszy ujrzał światło dzienne w 1957 roku. Prezentowany aromat jest jego najnowszym wcieleniem. W kampanii reklamowej, swojej osoby użyczyła Rooney Mara - amerykańska aktorka filmowa. Aromat francuskich perfumy lanych, kierowany jest, przez swoje orientalne nuty, na jesienne dni. Mimo wszystko zapach nie jest ciężki, ani przytłaczający. Z pewnością możemy sięgnąć po niego podczas całego dnia, za to, na wieczór może być zbyt lekki. 1. Only The Brave - Diesel

W 2009 roku ujrzały światło dzienne te lane perfumy. Ich aromat jest orientalno – drzewny.

Only The Brave – tylko dla odważnych. Perfum inspirowany został siłą mężczyzny. Siłą płynąca z charakteru, mięśni jak i z sił przyrody. Jeśli całe życie chciałeś być bohaterem, człowiekiem, który zdobywa góry lub odkrywa dziewicze kraje podczas wielu niezrównanych przygód, to ten zapach jest dla Ciebie. Ten odpowiednik perfum został stworzony do stosowania na co dzień, szczególnie dla młodszego pokolenia.

 1. Black XS - Paco Rabanne

XS powstał w 2005 roku i są to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Te odpowiedniki oryginalnych perfum są typowym zapachem kipiącym męskością. Perfum ten został stworzony aby uwodzić kobiety, dodać mężczyźnie seksapilu i podkreślić jego drapieżną siłę, która drzemie w każdym mężczyźnie. Sięgając po ten zamiennik perfum podkreślasz swój temperament i charyzmę. Akurat ten francuski perfum lany nie jest kierowany do dojrzałych mężczyzn, lubiących klasykę i stonowane aromaty.

 1. Bleu - Coco Chanel

Perfum francuski powstał w 2010 roku i jest on w nutach drzewno – aromatycznych. Jeśli lubisz luksus, dbasz o siebie, potrafisz docenić jakość to ten zamiennik perfum jest właśnie dla Ciebie. Marak Chanel jest ikoną stylu, rozpoznawalną na całym świecie. Perfum nie jest kierowany do młodzież, a raczej do mężczyzn eleganckich, znających swoja wartość, dla tych, którzy nie boją się jej podkreślić. Odpowiednik oryginalnych perfum będzie mógł towarzyszyć Ci przez cały dzień jak i podkreślać Twój urok przy koszuli zapiętej pod szyje.