Zamknij


Jak dobrać perfumy lane do znaku zodiaku.

Wybór redakcji perfumyinspirowane.pl

 

Kilka podpowiedzi, w jaki sposób dobrać zapach do naszych astralnych osobowości. Dziś zapoznamy się z zodiakalnym Koziorożcem, Wodnikiem i Rybami.

 

Ten wpis pomoże Ci dopasować zapach zgodnie z twoją datą urodzin. Mamy nadzieję, że pomożemy również tym, którzy szukają upominku w postaci zamiennika perfum, dla astralnych Wodników, Koziorożców czy Ryb. Są to uniwersalne podpowiedzi, ale pamiętajmy, że każdy może mieć inny temperament, czy upodobania.

Proszę, miejcie na uwadze to, że nie definiuje waszej osoby to, kiedy wypadają wasze urodziny, a ten wpis potraktujcie z przymrużeniem oka.

Miłej lektury

 

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Jest to osoba, która jest umysłem ścisłym oraz lubi konkretnie stawiać sprawę. Jeśli szukasz prezentu dla koziorożca, pamiętaj, że musi on być praktyczny, ale też odważny. Ludzie z pod tego znaku, nie zadowolą się nudnymi ani delikatnymi zamiennikami perfum oryginalnych. Z kolei warto zwrócić uwagę, na to, aby zapach mógł być stosowany często, czyli aby był praktyczny.

Oto nasze propozycję:

Dla niej:

Dla niego:

 

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Astrologiczni Wodnicy są z natury spontaniczni. Ich usposobienie to całkowite przeciwstawienie się rutynie. Nie lubią tego co lubi tłum, a ich ulubionymi produktami, są takie, które podkreślają ich indywidualność. Oto nasza propozycja zapachów odpowiedników orygialnych perfum dla Wodników. Pamiętajcie, że jeśli sam nie jesteś z pod tego znaku zodiaku, to są również propozycję prezentu.

Dla niej:

Dla niego:

 

Ryby (19 lutego – 20 marca) 
Jest to osoba o artystycznej duszy. Astrologicznej Rybie jest całkowicie obcy rozkład zajęć lub czek lista. Osoby z pod tego znaku często żyją we własnym świecie i wolą go od "naszego". Jak na Ryby przystało, są to ludzie, którzy na pewno nie pogardzą perfumami francuskimi o wodnych aromatach. Kilka propozycji od naszej redakcji, specjalnie dla Ryb jak i dla tych, którzy szukają dla nich prezentu. Mamy nadzieję, że te propozycję Wam dużo ułatwią.

 

Dla niej:

Dla niego: