Zamknij


Jaki zapach lanych perfum zabrać na wycieczkę.

Dziś odpowiedniki perfum jadą z wami na łono natury.

Wiem, że często się zastanawiacie jaki zamiennik perfum powinien nam towarzyszyć podczas wyjazdu. Tym razem mamy dla was propozycję dotycząca wycieczki w miłym towarzystwie natury. Lato jest czasem, gdy nie mamy ochoty siedzieć w domu, a nasze francuskie perfumy lane chcą nam zawsze towarzyszyć.

Ale przechodząc do sedna, po niżej lista perfum francuskich, które muszą zostać zapakowane do Waszych podróżnych kosmetyczek.

Zaczynamy od odpowiedników oryginalnych perfum dla Pań:

 • Daisy - Marc Jacobs
  Jak na każdej łące nie może zabraknąć stokrotek, to w naszej kosmetyczne nie może zabraknąć perfum inspirowanych, właśnie stokrotkami. Jeśli wybierasz się na piknik ze znajomymi lub na wycieczkę do lasu, to jak najbardziej powinnaś sięgnąć po ten perfum nalewany. Jest to zapach łąki, słońca i zieleni.
 • Eau De Lacoste – Lacoste
  Idziesz grać w piłkę, a może na rodzinne zawody sportowe? Jeśli wybierasz się na biegi przełajowe, a może po prostu lubisz spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu? Jeżeli na któreś pytanie odpowiedziałaś „tak”, to te zamienniki perfum oryginalnych są stworzone specjalnie dla Ciebie.
 • Ralph - Ralph Lauren
  Po ten lany perfum sięgniemy kiedy będziemy wybierały się na wodę. Lato jest pełne atrakcji związanych ze sportami wodnymi. Nie ma znaczenia, czy to morze, jezioro czy rzeka, to właśnie ten odpowiednik perfum będzie idealnym towarzyszem.
 • Noa – Cacharel
  Perfum jest przeznaczony dla kobiet, które kochają dziewiczą przyrodę. Zamiennik perfum jest świeży, bez kompromisowy i przynosi wspaniałe orzeźwienie, podczas ciepłych dni. Ty plus nadmorskie klify plus ten francuski perfum lany to połączenie idealne.

    

Teraz skupimy się nad propozycjom perfum francuskich dla Panów

 

Odpowiednik oryginalnych perfum jest zapachem wolności, dzikości i wyzwolenia. Jeśli wybierasz się na survival, szaloną wyprawę z plecakami lub na noc pod gołym niebem, to koniecznie powinieneś zaopatrzyć się w ten perfum nalewany.

Jest to perfum inspirowany przygodą. Jeśli wybierasz się na wycieczkę to obowiązkowo do plecaka zapakuj ten zamienniki perfum oryginalnych. Są to lane perfumy skierowane do mężczyzn, którzy cenią sobie surowość przyrody i dziewiczą naturę, nie skalaną przez człowieka.

Czyli świeży powiew powietrza zaklęty w odpowiednikach perfum. Jeśli kochasz morskie klimaty i sporty wodne, to możesz użyć tych zamienników perfum jako drugiej skóry. Łap plecach, swoją deskę surfingową i użyj francuskich perfum lanych, o widzisz! Jesteś gotowy do wyjścia.

   

A wy jakich zapachów używacie, gdy wybieracie się na wycieczkę, gdzie spędzacie czas z przyrodą?

Dajcie znać w komentarzach.