Zamknij


Na dzień kobiet – oczywiście perfumy francuskie.

8 marca – międzynarodowy dzień kobiet. I kolejne pytanie, które się nasuwa – co kupić na prezent.? Naszą odpowiedzą, jak zwykle są lane perfumy.

Kobiety uwielbiają pięknie wyglądać i pięknie pachnieć, więc jeśli zastanawiasz się, czy aby na pewno odpowiedniki perfum będzie dobrym prezentem na dzień kobiet, to odpowiedź brzmi - tak!

Tylko jaki zapach wybrać? Który zamienniki perfum spodoba się mojej mamie, żonie, siostrze, babci?

Nic się nie martw. Jak zwykle przygotowaliśmy kilka propozycji francuskich perfum lanych.

Więc zaczynamy:

  1. Młodość zaklęta w Chance – Chanel

Czy wiedzieliście, że Chance to z języka francuskiego szczęście. Te perfumy francuskie są przeznaczone dla młodych kobiet, które uwielbiają szyk, elegancję ale w wyjątkowym młodzieńczym wydaniu. Ten odpowiedniki oryginalnych perfum będzie doskonałym prezentem, który obdarowanej osobie posłuży na co dzień.

 

  1. Delikatne Si - Giorgio Armani

Zapach tych perfum nalewanych jest bardzo subtelny. Kojarzy się z elegancją i szykiem, ale stworzony jest do codziennego użytku. Jeśli zastanawiasz się czy sięgnąć po ten zamienniki perfum oryginalnych, to odpowiedź brzmi – Si.

 

  1. Kwintesencja kobiecości zaklęta w Chanel No 5 - Coco Chanel

Jest to zapach kobiety z klasą, kochającą styl. Jest to raczej mocniejszy aromat, perfum inspirowanych paryskim stylem życia. Sięgną po niego kobiety, które szykują się na ważnej wyjście - może na randkę z Tobą?

   

  1. Słoneczna Gabriela Sabatini - Gabriela Sabatini.

Ten zapach lanych perfum nie ma określonej grupy docelowej. Jest idealny dla kobiet w każdym wieku, pod jednym warunkiem – kochają słońce. Odpowiedniki perfum jest przepełniony argentyńskim słońcem i pozytywną energia jak sama Gabriela Sabatini. Idealny prezent dla rozpromienionych kobiet.

 

  1. Prowokacyjny Jimmy Choo - Jimmy Choo

Zapach zamiennika perfum stworzony został z myślą o kobietach, które kochają uwodzić, zdobywać i kusić. Nie jest to zapach, po który sięgniemy na co dzień, ale nie zawiedzie nas podczas wieczornego wyjścia. Ten francuski perfum lany, został skomponowany tak, aby dodać każdej kobiecie seksapilu i pewności siebie.

 

  1. Nowoczesny szyk Armani Mania - Giorgio Armani

Jest to dobry prezent dla każdej kobiety. Zapach tych perfum francuskich jest dość jesienny, ale w sposób lekki, słoneczny i ciepły sposób. Będzie to dobry prezent dla każdej kobiety o spokojny i pięknym usposobieniu.

 

  1. Czar zamknięty w Midnight Poison - Christian Dior

Jest to odpowiedniki oryginalnych perfum skierowany typowo na późne wieczory, wytworne przyjęcia, romantyczne randki. Jest to zapach, który kobieta może mieć jedynie na sobie w sypialni. Jeśli sprezentujesz kobiecie ten perfum nalewany, to musi być między wami intymna relacja.

    

Mam nadzieję, że ten artykuł troszkę wam rozjaśnił, co w trawie piszczy, odnośnie perfumowych prezentów na dzień kobiet.

 

A Wy co w tym roku kupujecie?

Co chciałybyście dostać?

Dajcie znać w komentarzu.