Zamknij


Na dzień ojca sprezentuj odpowiedniki perfum

Wielkimi krokami zbliża się 23 czerwca. Przypominamy, że jest to dzień ojca. Jeśli zastanawiacie się zatem, jaki prezent podarować tacie w tym szczególnym dniu, to odpowiedź jest prosta i brzmi - perfumy francuskie!

Dzień ojca – mimo, iż jest raz w roku, powinniśmy obchodzić cały czas. Taki prezent jak zamiennik perfum, na pewno nam w tym pomoże. Dzięki temu, że francuskie perfumy lane mogą posłużyć nam przez pewien czas, taki prezent, będzie długo zapamiętany przez obdarowywanego jak i będzie za każdym razem przywoływał miłe wspomnienia.

Jak w przypadku dnia matki, mamy dla was kilka interesujących propozycji zapachowych. Poniżej przedstawiamy listę odpowiedników oryginalnych perfum, z których polecamy wybrać ten jedyny prezent.

  1. Legend – Montblanc

Po pierwsze chcieliśmy podkreślić, że perfum nalewany nie jest kierowany do młodzieży i młodych mężczyzn. Jest to zapach stworzony dla typowego mężczyzny, który ma w sobie klasę co nie ujmuje jego męskości. Ten zamiennik perfum oryginalnych, będzie idealnym prezentem dla każdego klasyka.

  1. Luna Rossa Extreme – Prada

Te lane perfumy są sportowym wydaniem elegancji. Będą idealne dla ojców, który uwielbiają sport, ale również świetnie prezentują się w garniturze wraz z drogim zegarkiem. Ten odpowiednik perfum będzie wspaniałym dodatkiem do sportowego stroju jak i nie zawiedzie nas podczas ważnego spotkania.

  1. Boss Bottled - Hugo Boss

Perfum inspirowany został typem mężczyzny XXI wieku. Jest on idealny dla Panów, którzy odnajdują się w dzisiejszym świecie i panujących w nim trendach, jak i są pewni siebie i odważni. Zamienniki perfum będzie idealnym prezentem dla taty w każdym wieku dlatego, że francuski perfumy lany nie posiada grupy docelowej pod względem liczby lat.

  

  1. Zino Davidoff – Davidoff

Perfum francuski jest ciepły, wręcz rozgrzewający. Jest to klasyczny zapach, przewidziany na zimne jesienne dni lub wieczory. Ten odpowiednik oryginalnych perfum jest ulubionym zapachem amerykańskiego aktora Johnnego Deppa, więc jeśli go kojarzycie, to na pewno będziecie wiedzieli do jakiego typu charakteru pasuje ten perfum nalewany.

  1. A*Men - Thierry Mugler

Zamiennik perfum oryginalnych został stworzony z myślą o zimnych jesiennych dniach, dlatego zapach posiada orientalne nuty. Perfum inspirowany jest opowieścią o niebie, aniołach i sile męskości.

  1. Blue Seduction - Antonio Banderas

Coś dla aktywnych mężczyzn. Perfum inspirowany został aktywnością, ruchem i energią. W końcu prawdziwy zapach od prawdziwego mężczyzny. Jeśli pojęcie nudy nie jest ci znane, to ten lany perfumy jest właśnie dla ciebie.

  

A jakie są wasze prezenty na tegoroczny dzień ojca?