Zamknij


Odpowiedniki perfum wracają do szkoły.

Ej! Nadszedł wrzesień! Czas nowych wyzwań i czas by sięgnąć po nowe lane perfumy.

Jeśli szykujecie już nowe stylówki na rozpoczynający się rok szkolny, nie zapomnijcie sięgnąć po odpowiednie zamienniki perfum. Niestety lato się już skończyło i z tym faktem musimy się pogodzić. Ale wrzesień niesie za sobą mnóstwo nowych możliwości. Na przykład można wypróbować nowe francuskie perfumy lane.

Jeśli zastanawiasz co się teraz nosi do szkoły to z pewnością zastanawiasz się jaki perfum francuski do tego wybrać. Luzik arbuzik – specjalnie dla ciebie przygotowaliśmy kila propozycji.

Zaczynamy od odpowiedników oryginalnych perfum dla NIEJ:

  1. Mexx Woman – Mexx

Jeśli jesteś typem osoby, która kocha wiosnę, zabawę i jest po prostu typową zakręconą nastolatką to ten perfum nalewany jest stworzony specjalnie dla ciebie. Zatrzymaj lato na dłużej używając tego zamiennika perfum oryginalnych, a dobry nastrój nie opuści Cię nawet na klasówce z matmy.

  1. CK One Shock For Her - Calvin Klein

Ten perfumy inspirowany został życiem nastolatków. Jest świeży, niezobowiązujący, szalony i nieszablonowy. Spodoba się każdej dziewczynie o dzikiej naturze i umili każdą ciężką lekcję. Sięgnij po lane perfumy i zapomnij o szkolnej nudzie.

  1. The Key - Justin Bieber

Czy może być coś bardziej młodzieżowego zapach niż ten odpowiedniki perfum wydany przez Kanadyjskiego piosenkarza i idola nastolatek? A jeśli nie lubisz jego twórczości, to z pewnością nie oprzesz się temu zamiennikowi perfum. Dlaczego? Dlatego, że zapach jest świeży, kwitowy i orzeźwiający. Nie ma co ukrywać jest po prostu ładny.

  1. Our Moment - One Direction

Zapach francuskich perfum lanych został stworzony z myślą o młodszym pokoleniu. Perfumy francuskie zostały stworzone na wzór idealnej dziewczyny. Sam aromat jest kwiatowy i niezobowiązujący. Są to idealne odpowiedniki oryginalnych perfum do stosowania na co dzień.

   

Teraz propozycję perfum nalewanych dla NIEGO:

  1. L 12.12. YELLOW (JAUNE) – LACOSTE

L.12.12 Yellow (Jaune) to perfum inspirowany optymizmem i dobrym nastrojem. Jedno psiknięcie tego zamiennika perfum oryginalnych pozwoli Ci nastawić się na pozytywne myślenie i utrzymać go przez cały dzień. Wiec jak widzicie jest to dobry wybór gdy zaczynamy chodzić do szkoły. Ten lany perfum jest świeży i lekko sportowy.

2. L.12.12 WHITE – LACOSTE

Ten odpowiednik perfum jest mieszkanką luźnego stylu, klasyki i elegancji. Jest to zapach kierowany do młodych facetów, którzy właśnie wkraczają w dorosłe życie. Sięgną po ten zamiennik perfum licealiści i studenci, którzy do marynarki założą adidasy.

  1. CK ONE - Calvin Klein

Te francuskie perfumy lane są zaprojektowane z myślą o niej i o nim. Jak to możliwe? Zapach odpowiednika oryginalnych perfum jest świetny i nie ma ograniczeń. Kobieta i mężczyzna zostali ulepieni z jednej gliny, a ten perfum jest tego potwierdzeniem.