Zamknij


Popularne i najwyżej oceniane perfumy francuskie

Zastanawiacie się jakie odpowiedniki oryginalnych perfum są wybierane najczęściej prze Polaków? Dziś chcę uchylić wam rąbka tajemnicy i zapoznać was z naszymi perfumami nalewanymi, które są wprost rozchwytywane ;).

Na naszej stronie internetowej istnieje zakładka o nazwie popularne perfumy nalewane. Tam umieszczamy te produkty, które są kupowane przez was najczęściej.

Niestety i na szczęście są tam jedynie damskie zamienniki perfum oryginalnych. Jest to spowodowane oczywiście tym, że to kobiety najczęściej wydają swoje pieniążki na lane perfumy.

Więc po jakie marki sięgamy najczęściej?

  • Wyborem nr 1 jest odpowiedniki perfum Christiana Diora, o nazwie J'Arode In Joy. Jest to perfum inspirowany zapachem radości, miłości i wiosny. Nasze klientki często sięgają po ten zamiennik perfum z powodu śmiałej kompozycji kwiatowo – owocowej.
  • Również z tej samej marki, rozchwytywana jest starsza siostra J'Arode In Joy, francuski perfum lany o nawie J`Adore. Jest to pierwowzór i jego aromat jest znacznie bardziej wyrazisty.
  • Cały czas szybujemy wśród najbardziej znanych marek, i tym razem wybór naszch klientek padła na perfum francuski Envy Me firmy Gucci. Na rynku jest wiele odpowiedników oryginalnych perfum z serii Envy, ale akurat Envy Me skradł wasze serca. (Ja osobiście też lubię go najbardziej z całej serii).
  • Teraz subtelnie przechodzimy do Chloe marki Chloe. Jest to jeden z najbardziej rozpoznawalnych perfum nalewanych tego producenta, przez to również najbardziej popularny. Subtelność Chloe i jej wdzięk mówią same za siebie.
  • Good Girl od Carolina Herrera. Dobre dziewczynki kupują jedynie dobre zamienniki perfum oryginalnych, a takim właśnie jest ten produkt. Znana marka oraz lany perfum, który istnieje na rynku od 2016 roku i do tego czasu zawrócił w głowie nie jednej kobiecie.
  • Klasyka, która nigdy nie wychodzi z mody. Ponoć moda przemija, a styl zostaje. Tak też jest w przypadku odpowiednika perfum o nazwie Masumi marki Coty. Zamiennik perfum jest już z nami od 1967 roku i nadaj jest na topie. Perfum inspirowany jest Dalekim Wschodem, ale z miłą chęcią sięgają po niego polki.
  • Waszym wyborem w sportowym klimacie jest Inspiration od Lacoste. Orzeźwienie, radość i seksapil – to określenia pasujące do tego francuskiego perfumu lanego. Mimo, że zapach skierowany jest w stronę młodych kobiet, to po ten perfum francuski sięgną wszystkie panie, które kochają świeże aromaty.
  • Bardzo popularna propozycja od Giorgio Armani. Odpowiednik oryginalnych perfum po który sięgacie najczęściej, marki przedstawionej powyżej to - Emporio She. Jest on rozpoznawalny na całym świecie i dziwne by było jak by zabrakło go na naszej liście najczęściej kupowanych perfum nalewanych.
  • Choć moim zdaniem najbardziej znanym i rozpoznawalnym zamiennikiem perfum oryginalnych jest Chanel No 5, ale wy wybrałyście mniej intensywny zapach od marki Coco Chanel. Jest nim oczywiście lany perfum o nazwie Mademoiselle. Perfum inspirowany został luksusem i delikatnością.
  • 5th Avenue od Elizabeth Arden jest już naszą ostatnią propozycją znajdująca się w gronie najbardziej popularnych odpowiedników perfum. Jest to zapach kobiety, nie dziewczynki. Jest to zamiennik perfum, który swoim aromatem do złudzenia przypomina nam zapach nowojorskich ulic i wielkiego życia.