Zamknij


Trwałość perfum, a ich projekcja, czyli co wiesz o perfumach nalewanych.

Dzisiejszym wpisem na naszych perfumach inspirowanych, chcemy wam troszkę opowiedzieć na temat projekcji i trwałości perfum.

Trwałość zapachu odpowiednika perfum

Zastanawiałeś się kiedyś dlaczego dany zamiennik perfum oryginalnych cieszy się tak wysoką popularnością? Nie zawsze wynika to z kompozycji zapachowej, czy dobrego marketingu firmy. Aby lany perfum był chodliwym towarem, dużym czynnikiem jest jego trwałość. Ten zamiennik perfum, który posiada trwałość na wyskokiem poziomie, będzie odczuwalny przez kilka lub kilkanaście godzin, do kilku dób

Projekcja zapachu francuskich perfum lanych

Musimy pamiętać sięgają po perfumy francuskie, że nie tylko trwałość ma znaczenie. Dużą rolę odgrywa projekcja zapachu.

W takim razie, czym jest ta projekcja?

Projekcją możemy nazwać ten obszar działania, w którym funkcjonuje cała kompozycja zapachowa. W tym momencie odpowiednik oryginalnych perfum, może być odczuwalny w całym pomieszczeniu lub być jednie odczuwalnym przy samej skórze.

Wyjątkowe perfumy nalewane, które posiadają dużą projekcie – to perfumy z tak zwanym długim ogonem. Ich wyjątkowość polega na tym, że zostały stoworzone tak, aby ich zapach pozostawał w pomieszczeniu, na długo po tym, jak je opuścimy. Po taki rodzaj zamiennika perfum oryginalnych sięgniemy jedynie podczas wyjątkowych okazji. Te perfumy inspirowane zostały wieczornymi wyjściami, pięknymi sukniami oraz elegancją. Nie nastawiamy się na nie podczas dnia codziennego, ze względu na intensywność zapachu.