Zamknij


Uczyń swój dzień jeszcze lepszym

Co jest twoim celem? Może jest to osiągnięcie sukcesu zawodowego, albo bycie bardziej przebojową, a może chcesz zwiedzić egzotyczne miejsca? Nasza redaktorka perfumyinspirowane.pl ma dla ciebie kilka porad, jak sukcesywnie dość do wymarzonego celu, stawiając małe kroki każdego dnia.

Po pierwsze realność naszego celu.

Ile razy widzimy w Internecie, że niektórzy planują schudnąć do lata, albo nauczyć się danego języka w dwa miesiące. Nic nie dzieje się na pstryknięcie palców, a niestety w dobie dzisiejszych czasów, jesteśmy przyzwyczajeni do rzeczy instant. Jeśli założysz sobie cel, który nie jest realny do spełnienia, jedynie co cię spotka, to frustracja i zniechęcenie. Kolejnym ważnym punktem jest to, aby ustalić sobie dobrze sprecyzowane zadania do wykonania. Nie ma to znaczenia, czy walczysz o sylwetkę, czy o awans w pracy. Jeśli chcesz zgubić kilogramy, a od kilku lat nie uprawiałaś żadnego sportu, załóż, że dwa razy w tygodniu będziesz uprawiać marszobieg. Nie wykupuj od razu karnetu open na siłownię. Pamiętaj o deathline – jest to termin, do którego musisz zdążyć, albo się go po prostu trzymać.

Powiązane zamienniki perfum oryginalnych ze sportem

Dla niej: Cool Water Game - DavidoffCool Water - Davidoff

Dla niego: Allure Sport - Coco ChanelActive Bodes - Adidas

Refleksja

Spójrz na to, co w poprzednim roku nie do końca ci wyszło. Zrób sobie rachunek sumienia i bądź w tym uczciwa. Dzięki temu, będziesz miała konkretnie wypunktowane sprawy, do poprawy. Zrób też listę rzeczy, które ci wyszły lub sprawiały ci przyjemność, będziesz je mogła powtarzać i pielęgnować. To da ci wskazówki do wyznaczenia odpowiedniego celu i właściwej do niego drogi.

Polecane perfumy nalewane

Dla niej: Joop! Femme - JoopCat Deluxe at Night - Naomi Campbell

Dla niego: La Nuit de L’Homme L’Intense - Yves Saint LaurentAventus - Creed

Planuj

Planuj każdy dzień. Nie zniechęcaj się, jeśli nie udało ci się zrealizować planu dnia. Dzięki takim zabiegom, czas nie będzie uciekał ci między palcami. Przykładów, jak jest to ważne, można podawać mnóstwo. Takim oto przykładem jest to, że jeśli zaplanujesz większe zakupy na weekend, to podczas tygodnia, będziesz miała więcej czasu na przygotowanie posiłków i dla najbliższych.

Proponowane lane perfumy

Dla niej: Flora Gucci - GucciDonna - Trussardi 

Dla niego: Eternity - Calvin Klein, XY - Hugo Boss

Wdzięczność

Wiemy, z czego znany jest nasz kraj. Tak, oczywiście - z marudzenia. Narzekanie psuje nasz cały organizm i negatywnie wpływa na otoczenie, w którym się znajdujemy. Znane amerykańskie przysłowie mówi, happy life – happy wife. Jeśli postanowisz być szczęśliwa, to rzeczy na około będą wyglądały zupełnie inaczej, a okoliczności znaczną ci sprzyjać – spróbuj, a nie pożałujesz

Perfumy francuskie, które ci w tym pomogą

Dla niej: Women - Calvin KleinJ'arode In Joy - Christian Dior

Dla niego: Good Life - DavidoffClinique Happy - Clinique