Zamknij


Walentynki z zamiennikami perfum oryginalnych

Jako, że lane perfumy są dobre w każdej sytuacji, tym razem chcemy je wam zaprezentować na walentynki.

W tak wyjątkowy dzień, jak święto zakochany, chcemy przedstawić się z jak najlepszej stron. Pamiętając zawsze o wyglądzie, nie powinniśmy zapominać o tym aby pachnięć równie dobrze. Dlatego perfumy inspirowane walentynkami przedstawiamy poniżej.

Bądź wyjątkowa lub wyjątkowy w dniu walentynek, czaruj i bądź oczarowana.

Boss Intense - Hugo Boss

Boss Intense to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet. Przez swoje ciężkie aromaty, odpowiednik perfum kierowany jest do stosowania wieczorem. Świetnie sprawdzi się podczas wieczorny balów lub przyjęć. Zamiennik perfum jest zmysłowy ale i ognisty, wręcz potrafi oparzyć. Ten odpowiednik oryginalnych perfum nikomu nie pozwoli, przejść obok Ciebie obojętnie. Jest kierowany do kobiet świadomych swojego seksapilu, kobiecości i seksualności. Nie sięgną po niego raczej dziewczyny.

Boss Nuit Pour Femme - Hugo Boss

Nuit Pour Femme to kwiatowe perfumy dla kobiet. Francuski perfum lany jest dość odważy i dlatego skierowany jest do kobiet, które lubią wyzwania. Perfum francuski jest uwodzicielski i figlarny. Nie sięgną po niego kobiety dojrzałe lub o spokojnym usposobieniu. Jeśli lubisz być seksowną i uwodzicielska to ten perfum jest właśnie dla Ciebie.

Hypnotic Poison - Christian Dior

Hypnotic Poison to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Francuski perfum lany, dzięki swoim waniliowym ciepłym nutom zapachowym, doskonale rozgrzeją nas podczas chłodnych wieczorów. Ten odpowiednik oryginalnych perfum jest idealnym dodatkiem do wieczorna stylizacji. Z powodzeniem możesz go użyć podczas romantycznej kolacji przy świecach ze swoim ukochanym.

Armani Code Pour Femme - Giorgio Armani

Armani Code for Women to kwiatowe perfumy dla kobiet. Zapach odpowiednika perfum oryginalnych Armani Code for Women, jest wytworny, elegancki i luksusowy, dlatego sięgniemy po niego wieczorową porą. Będzie cudownym dodatkiem do naszej stylizacji, gdy wybieramy się na romantyczną kolację czy na wieczorne przyjęcie. Dzięki tym aromatom perfum nalewanych będziesz olśniewać i roztaczać tajemniczą aurę.

Z propozycji męskich wybraliśmy:

Hot Water - Davidoff

Hot Water to orientalno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Ciepłe orientalne aromaty zamienniki perfum oryginalnych i pikantne przyprawy to właśnie Hot Water. Perfum inspirowany został gorącą wodą, która ogrzeje każdego mężczyznę podczas późnych wieczorów lub zimnych dni. Zapłoną wszystkie kobiece serca, które znajda się w pobliżu mężczyzny Hot Water. Są to ekskluzywne perfumy, po które nie sięgnie raczej młodzież. Zapach będzie doskonałym dodatkiem do wieczornej, randkowej stylizacji. Chcesz dodać sobie pikanterii i seksapilu – sięgnij po Hot Water marki Davidoff.

Zino Davidoff - Davidoff

Zino Davidoff to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Orientalne aromaty lanych perfum rozgrzeją każdego mężczyznę podczas zimnych jesiennych dni, dodając mu przy tym uroku i klasy. Perfum ten jest ulubionym zapachem amerykańskiego aktora Johnnego Deppa. Odpowiednik perfum może używać również podczas wieczornych przyjęć, spotkań lub romantycznych kolacji.

Fahrenheit - Christian Dior

Fahrenheit to drzewno - kwiatowo - piżmowe perfumy dla mężczyzn. Fahrenheit to ogniste perfumy o bardzo słodkim i ciężkim aromacie. Perfum nalewane stosujemy podczas późnych wieczorów. W czasie mroźnych jesiennych dni Fahrenheit rozgrzeje nas dzięki piżmowym aromatom. Ognisty zapach Fahrenheit pomoże ci rozgrzać dusze i serce nie jednej kobiety. Zamiennik perfum został stworzony dla mężczyzn o wrażliwym i subtelnym wnętrzu.