Zamknij


Zamiennik perfum w życiu codziennym

Oprócz odpowiedników perfum jakich innych zamienników używamy w na co dzień?

Zastanawiamy się czasami, czy używanie perfum nalewanych nie jest przypadkiem niczym „złym”. Myślimy o tym, czy czasem nikt nas nie oceni, z tego powodu, że zamiast po oryginalny zapach sięgamy po perfum inspirowany tym zapachem.

Chcemy w tym wpisie was przekonać, że po zamienniki różnych rzeczy sięgamy w ciągle, przez cały dzień, wiele raz. Jak to głosiła słynna reklama: „Skoro nie widać różnicy, to po co przepłacać”. A właśnie nasze zamienniki perfum oryginalnych są zgodne z oryginałem aż 95 procentach.

Przykładów na to, że zamienniki królują w naszym życiu możemy podawać bez liku, ale chcemy skupić się na tym, czego używamy najczęściej.

Apteka. Czy wy też uważacie, że apteka jest królową zamienników. Jeśli mamy do wyboru producenta, który oferuje nam ten sam skład w dużo niższej cenie, to sięgamy po niego bez zastanowienia. W tym przypadku, farmaceuta ma obowiązek poinformować nas o możliwości wyboru. Szkoda, że nie jest tak w przypadku naszych lanych perfum :( .

Ubrania. Zarówno buty, torebki jak i ubrania są ciągle naśladowane. Jest to ten sam proces, gdy nasza firma, swoje perfumy, inspiruje perfumami znanych marek. Można zakupić dobre jakościowo ubrania czy dodatki, które wyglądają i prezentują się równie dobrze. W tym momencie odchodzi nam zapłata za logo marki, przy zakupie tego produktu.

Kosmetyki kolorowe. Czy błyszczyk lansowany twarzą znanej celebrytki, jest gorszy lub słabszej jakości od tego, który jest dobrej, znanej marki? Naszym zdaniem – nie. Jest to jedynie chwyt reklamowy, który ma przyciągnąć klientów. Jest to też nowy pomysł znanej gwiazdy, którą chcą naśladować miliony. Ty też możesz wyglądać jak z okładki magazynu dla kobiet, ale nie inwestować w to majątku. To samo proponujemy Wam w postaci odpowiedników perfum. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz pachnieć jak celebryta, nie wydając na to wielu pieniędzy.

W codziennym życiu sięgamy po zamienniki wiele razy, wybierając tusz w drukarce lub serwisie samochodowym, w posiłkach gdy chcemy aby nasze danie stało się mniej kaloryczne, w budownictwie - zamiast stosować drogich rur miedzianych stosuje się zamienniki plastikowe.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii już dzisiaj możemy się cieszyć trwałymi perfumami inspirowanym oryginalnymi zapachami.