Zamknij

O nas

Dlaczego powstał ten sklep?

Sklep internetowy perfumyinspirowane.pl powstał w 2017 roku i został stworzony z myślą o osobach, które szukają swoich ulubionych zapachów w dobrej jakości, jednocześnie zwracając uwagę na cenę produktu.

Nasza platforma internetowa od samego początku miała pewne założenia. Postawiliśmy sobie na cel, aby nasi klienci posiadali szeroki i łatwy dostęp do perfum nalewanych, a ich zakup nie był obciążający dla budżetu domowego. Dlatego w naszej perfumerii internetowej ceny za odpowiedniki perfum męskich i damskich są dostosowane do potrzeb naszych klientów oraz do obecnego rynku aby zapewnić wszystkim kupującym niskie ceny w zamian za wysoką jakość.

Kolejnym priorytetem jest tania wysyłka przy zakupie dowolnego produktu. Nie jest to promocja jednak gwarancja, że Państwa zamienniki perfum nigdy nie zostaną obarczone wysoką ceną za przesyłkę. Robimy to w trosce o klientów, aby zakupy na perfumyinspirowane.pl były zawsze przyjemne.

Sklep internetowy perfumyinspirowane.pl tworzą ludzie. Zmieniamy się tak często, jak jest to potrzebne, aby nasi klienci mogli bez problemu zakupić swój ulubiony perfum francuski. Sklep jest przede wszystkim tworzony z myślą o naszych klientach, z tego powodu, tak bardzo zależy nam na Państwa opinii i zadowoleniu.

Specjalnie dla naszych kupujących tworzymy wiele akcji promocyjnych, w których mogą Państwo uzyskać korzystne rabaty na zakup francuskich perfum lanych. W tym celu zachęcamy do polubienia naszego Fanpage aby być na bieżąco.

Platforma zakupowa jest stworzona po to aby zgromadzić w jednym miejscu nasz cały katalog dostępnych zamienniki perfum oryginalnych. Perfumy można zakupić w łatwy sposób, a kurier dostarczy je Państwu pod same drzwi.

Podsuowanie:

  • Szeroka dostępność produktów ponad 250 modeli w 3 pojemnościach
  • Zmiany sklepu w celu poprawy konfortu
  • Akcje promocyjne
  • Nowe perfumy w każdym miesiącu

Życzę przyjemnych zakupów.

Pozdrawiam właściciel serwisu perfumyinspirowane.pl

Bartosz Pufal.